Pro řidiče Kariéra v naší společnosti

Naše společnost zajišťuje dopravní a spediční služby všech druhů zásilek na území České republiky a Evropské unie. Zaměřujeme se zejména na přepravu sypkých materiálů zemědělských komodit, k čemuž nám slouží sklápěcí návěsy a návěsy Walkingfloor.

Dbáme na poskytování služeb co nejvyšší kvality, zefektivnění nákladů na přepravu a zvýšení spolehlivého dodání zásilky. Našimi hlavními přednostmi jsou kvalitní a profesionální dispečink, dlouholetá tradice a bohaté zkušenosti. Pro poskytování našich služeb používáme nejmodernější technologie a disponujeme novými moderními vozy Volvo a Mercedes Benz s maximálním stářím dva roky.

K našim zaměstnancům se snažíme přistupovat se vstřícným a férovým přístupem. Stejné jednání požadujeme i v opačném případě. Pokud se vám filozofie naší společnosti líbí, jste u nás vřele vítáni.

Staňte se součástí našeho týmu a dělejte práci, která vás baví!

Pro řidiče Hledáme spolehlivé a vstřícné řidiče kamionové dopravy

Rádi řídíte kamion a baví vás cestování po České republice i Evropské unii? Jste zodpovědný a samostatný člověk s férovým jednáním? Pak hledáme možná právě vás!

Do svého týmu hledáme spolehlivé a zkušené řidiče skupiny C + E. Nabízíme vám práci ve stabilní a zavedené společnosti s moderním vozovým parkem. Vaším úkolem bude převzít zboží a v pořádku a včas jej doručit na určené místo.

Jezdit budete v nových vozech značky Volvo a Mercedes Benz s maximálním stářím dva roky. Používáme nejmodernější dostupné technologie pro sledování vozů a poskytujeme profesionální služby v oblasti mezinárodní i vnitrostátní kamionové autodopravy. Naši řidiči jsou speciálně poučeni a proškoleni na obsluhu návěsů a dodržování všech pravidel dle GMP certifikace.

Co požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C + E
  • Profesní průkaz a zkušenosti
  • Kartu řidiče, psychotesty
  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost a vstřícnost
  • Profesionální jednání a zodpovědný přístup

Staňte se součástí týmu prosperující autodopravy!

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi byste pracovali v naší společnosti? Neváhejte nám zavolat na +420 777 815 081, napsat e-mail na kral@oktranskolin.cz nebo vyplnit kontaktní formulář a my se vám ozveme zpět. K vaší zprávě nám nezapomeňte přiložit profesní životopis.