služby Spolehlivé dopravní a spediční služby

Poskytujeme spolehlivé a profesionální služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní kamionové autodopravy. Specializujeme se na přepravu sypkých materiálů zemědělských komodit, jako jsou například obilí, řepka, sójové šroty, ale také uhlí, písek, sypké stavební materiály a další. Za tímto účelem disponujeme sklápěcími návěsy a návěsy Walkingfloor.

OKT_v02

Kvalitní dispečink

Naší velkou předností je kvalitní a profesionální dispečink s bohatými zkušenostmi. Pro sledování provozu našich vozidel používáme ty nejmodernější dostupné technologie a snažíme se o maximální ekonomiku a zefektivnění nákladů na přepravu.

OKT_v01

Moderní vozový park

Disponujeme moderním vozovým parkem, který obsahuje nové vozy značek Volvo a Mercedes Benz s maximálním stářím dva roky. Neustále navyšujeme přepravní kapacity, abychom byli schopni kvalitně uspokojit potřeby našich odběratelů.

OKT_v03

Spolehliví řidiči

Usilujeme o zajištění co nejkvalitnějších služeb a za tímto účelem zaměstnáváme pouze spolehlivé řidiče, které důkladně proškolujeme. Naši řidiči jsou speciálně vyškoleni a poučeni na obsluhu návěsů a dodržování všech pravidel dle certifikace GMP.

OKT_v04

Dlouholeté zkušenosti

V oblasti autodopravy se pohybujeme více než 25 let. Můžeme tedy nabídnout dlouholeté zkušenosti a tradici, spolehlivost i vstřícnost. Dbáme také na ochranu životního prostředí a neustále pracujeme na zefektivnění nákladů na přepravu i zvýšení spolehlivého dodání zásilky.

Více o našich službách Naším cílem je dopravit vaši zásilku na správné místo ve správný čas. Profesionálně, kvalitně a spolehlivě.

Spediční služby

Zajišťujeme spediční služby a obstaráme vám nejvhodnější přepravu na trhu pro váš náklad, ať již na území České republiky nebo na území Evropské unie.

Přeprava sypkých materiálů

Specializujeme se na přepravu sypkých materiálů zemědělských komodit, nejčastěji obilí, řepky, sójových šrotů, ale také uhlí, písku, sypkých stavebních materiálů a dalších. Disponujeme sklápěcími návěsy (objem 50 m3) a návěsy Walkingfloor (objem 80 – 90 m3). Jsme držiteli certifikátu kvality a čistoty ložné plochy GMP + B4.

Pojištění nákladu

Pro mezinárodní i vnitrostátní přepravu disponujeme pojištěním nákladu dle úmluvy CMR. Pro sledování vozů používáme nejmodernější dostupné technologie. Vozy jsou trvale monitorovány satelitním systémem, a v případě jakýchkoliv potíží během přepravy okamžitě zasahují naši dispečeři a problém operativně řeší.

Profesionální systém DynaFleet

Pro spolehlivý online monitoring vozidel využíváme profesionální systém DynaFleet od společnosti Volvo. Díky tomuto modernímu informačnímu systému máme lepší přehled o všech našich vozidlech a veškeré přepravy tak máme naprosto pod kontrolou. Systém nám napomáhá k efektivnímu každodennímu plánování a zvyšuje spolehlivost dodání zásilky i zefektivnění nákladu.